Информация

Адрес

м. Запоріжжя, вул. Карпенка-Карого 27а

Телефон

(061) 286-24-72
(061) 270-165-1 - телефон довіри

E-mail

nadiya165@ukr.net

Сайт

nadiya.zp.ua

Правила на період карантину

До відома.

з 01.09.2021 року ЦРД "Надія" функціонує відповідно до рекомендацій, зазначених

у Постанові № 8 від 25.08.2021 року Головного державного санітарного лікаря МОЗ України 

Шановні відвідувачі. Станом на 01.04.2021 заклад функціонує відповідно до рекомендацій та обмежень наданих міністерством охорони здоров'я зазначених у Постанові № 55 від 22.09.2020 р.

Відповідно до наказу департаменту освти і науки Запорізької міської ради від 22.05.2020 № 114 р.

"Про дозвіл щодо відвідування здобувачами дошкільної освіти закладів дошкільної освіти всіх типів" 

25.05.2020 центр розвитку дитини "Надія", в рамках введення адаптивного карантину, розпочинає прийом вихованців до груп.

Інформація для батьків щодо встановлених обмежень та умов обслуговування при вході до закладу освіти.

Відповідно до статті 40 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», на виконання пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-9, спричиненої коронавірусом SARS-СоV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів», постанови МОЗ України від 21.05.2020 № 25 "Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти на період карантину у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби (СOVID-19)" розроблено наступні правила:

Ранкове приймання дитини до закладу дошкільної освіти та передачу після закінчення дня проводить вихователь групи на території закладу за межами його будівлі (за несприятливих погодних умов на вході до приміщення). Батьки або особи, які їх замінюють, повинні одягати респіратор або захисну маску, так, щоб були покриті ніс та рот, один із батьків доводить дитину до майданчика групи із дотриманням дистанції до 1,5-2 метри.

З урахуванням посиленого ранкового фільтру, прийом буде здійснюватися з 7.00 до 8.00, уход дітей додому, для забезпечення виконання Тимчасових рекомендацій, оптимально буде організовуватися в період з 16.30 до 19.00.

В період з 8.10 до 16.30 територія закладу буде зачинена, для унеможливлення входу сторонніх осіб щодо запобігання поширення коронавірусної інфекції.

Дітям в закладі освіти буде забезпечено проведення температурного скринінгу при вході (початковий) у заклад та кожні 4 години (поточний) з занесенням показників у відповідний журнал.
Діти, в яких виявлено температуру тіла понад 37,2°С або ознаки респіраторних захворювань при початковому скринінгу прийматися до закладу не будуть, при виявлені названих ознак протягом дня - ізолюються з відповідним інформуванням медичного працівника та батьків.

Виходячи з можливості забезпечення належних протиепідемічних умов та контролю над їх дотриманням на період карантину кількість дітей в групах буде обмежена (до 15-20 осіб) для забезпечення переформатувати розміщення в кімнатах для занять таким чином, щоб забезпечити максимально можливе фізичне дистанціювання та організації процесу організації харчування, що дозволяє мінімізувати кількість дітей, які харчуються одночасно, або одночасно перебувають за одним столом.

Бланк опитувальника для батьків про самопочуття з метою протидії поширенню корона вірусу та більш детальну інформацію щодо організації протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти на період карантину у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби (СОVID-19) ви можете скачати на вкладинці сайту документи: http://nadiya.zp.ua/docs/