Информация

Адрес

м. Запоріжжя, вул. Карпенка-Карого 27а

Телефон

(061) 286-24-72
(061) 270-165-1 - телефон довіри

E-mail

nadiya165@ukr.net

Сайт

nadiya.zp.ua

Казки Погорєлова в дії

АУДІОКАЗКИ ПОГОРЄЛОВА. З ПРАКТИКИ ВИКОРИСТАННЯ.

Знайшли для себе унікальні твори, які допомагають в роботі з малечею. Їх можна знайти на сайті: https://pogorelovtales.com/

Коли дитині читають в голос – це чудово впливає на її чутливий внутрішній світ. Сучасний соціум диктує свої правила та темп життя. На жаль батьки не завжди можуть почитати в голос своїм чадам, та й діти вже трохи інші. У такому випадку аудіоказки є помічником для зайнятих мам і тат.

Аудіоказки – це відмінний спосіб впоратися зі стресом та відновити душевну рівновагу.

Аудіоказки допомагають концентрувати увагу і сприймати велику кількість інформації на слух, сприяють розвитку пам’яті. Після того як дитина прослухає казку їй дуже захочеться поділитися її змістом з батьками. Переказуючи почуте, малюк тренує пам’ять. Дитячі казки озвучуються професійними акторами, тому сприяють розвитку мовлення та збільшенню словникового запасу.

Батькам на допомогу завжди прийдуть «Казки Погорєлова» - це неймовірний проєкт, який створив ресурс де можна слухати казки онлайн українською мовою. Це чарівний нічник розповідач - іграшка, що розповідає казки Погорєлова, чарівні історії дитині перед сном.  «Казки Погорєлова» - це класичні, улюблені аудіоказки кожного,  які несуть велику користь – допомагають зрозуміти моральні цінності, виховувати дитину та отримувати здоровий сон.

 

Використання казок Погорєлова вихователем-початківцем

Я, вихователь - початківець, який випадково для себе відкрив «Казки Погорєлова», які допомогли мені проводити заняття цікаво, весело та пізнавально для діток дошкільного віку. Казки Євгена Погорєлова мають всі необхідні навчальні, розвивальні та виховні функції. А саме допомагають формувати основу поведінки та спілкування, розвивають дитячу фантазію, уяву та творчий потенціал. Казки Погорєлова мають мораль, що дозволяє дітям зрозуміти, що таке добре, а що таке погано.

Унікальність книг з казками пана Погорєлова полягають в тому, що вони «двомовні», адже книга поділенні на дві частини, перша частина казка українською мовою, а друга частина англійською. Таким чином, діти вчать англійську весело та продуктивно з казковими героями, яких вони вже знають завдяки попередньому читанню казки українською. Це може слугувати утворенню білінгвізму. Малюк вивчає епітети, лексичні та синтаксичні повороти, не тільки української мови, а й англійської розширюють словниковий запас. На сайті Євгена Погорєлова, можна знайти сучасні українські казки озвучені англійською мовою, що значно допомагає малюку правильно вимовляти слова. Таким чином дитина засвоює мову та долає мовний бар’єр.

На вебсторінці пана Погорєлова розміщенні розмальовки до казок з головними героями, що дозволяє дітям взаємодіяти зі своїми казковими героями та допомагає ще краще запам’ятати сюжет.

Отже, казки Погорєлова є ефективним, цікавим, веселим та пізнавальним засобом у формуванні основ поведінки та спілкування, розвитку фантазію, уяву та творчого потенціалу дітей, допомагає малюкам зрозуміти, що таке добро і зло, а також у засвоєнні дитиною двох мов, а саме української та англійської.

Всі матеріали, які ми використовуємо в роботі можна знайти за покликанням: https://pogorelovtales.com/

Про практики використання казок Погорєлова в центрі розвитку дитини "Надія"

Матеріли взято на сайті: https://pogorelovtales.com/

Сьогодні під час дистанційного навчання дітей в умовах воєнного стану особливо ефективною стає робота з казками.

Казка – це інструмент ненав’язливого навчання. Вона викликає у дітей різноманітні переживання та почуття, інтенсивно впливаючі на емоції надаючи їм позитивного заряду.

В роботі з казкою для себе ми відкрили чудові казки Євгенам Погорєлова. Ці казки не просто кольорові дитячі книжки. В них є ще дуже важливий лінгвістичний нюанс – білінгвізм, що спрощує подальше вивчення іноземної мови. Ці казки сприяють усвідомленню своєї внутрішньої сутності, своєї єдності і неповторності до відчуття гармонії із собою і світом.

Вони збагачують душу дитини добром, сприяють формуванню загальних цінностей. Дають змогу насолодитися історіями, провести час разом з дитиною, огортають теплом та позитивними емоціями.

Читання цих казок суттєво впливає на формування душевного здоров’я, об’єднує батьків та їхніх дітей.

Читання захоплює та зацікавлює.